SPORT

Piráti jsou v semifinále, po obratu porazili Oceláře o dvě branky
Hokej 25.3.2017

Piráti v šestém zápase čtvrtfinálové série s Třincem předvedli skvělý obrat z 1:3 na 5:3 a díky tomu postupují do semifinále. Piráti postupují do semifinále poprvé v historii a po 59 letech jsou v elitní čtyřce nejvyšší soutěže.

První mečbol Třinec odvrátil, ve druhém prodloužení proti Chomutovu rozhodl Cienciala
Hokej 23.3.2017

Oceláři sehráli s Chomutovem další nervy drásající bitvu, kterou tentokráte nerozhodlo ani první prodloužení. Vítěznou branku nakonec v osmdesáté deváté minutě vsítil David Cienciala a vrátil sérii zpět do Chomutova.

Oceláři potřetí na kolenou, mečbol vystřelil pro Chomutov Valach
Hokej 21.3.2017

Čtvrté čtvrtfinále přineslo velmi bojovný výkon od obou týmů. Po třech třetinách svítilo na kostce v SD ARÉNĚ skóre 1:1. V prodloužení se dlouho hrál vyrovnaný hokej. Sedmačtyřicet vteřin před koncem ale Valach dostal nabito na modrou, odkud prostřelit vše, co mu stálo v cestě.

Druhé prodloužení pro Třinec, Piráti před svými fanoušky třetí výhru v sérii nepřidali
Hokej 20.3.2017

Skóre otevřel třinecký Kanea. Jenže vedení nevydrželo ani pět minut a Chomutov předvedl v rozmezí padesáti sekund nevídaný obrat. Třinci se nakonec podařilo vydřít prodloužení zásluhou Rotha. V nastaveném čase pak výhru zařídil Cory Kane. Třinec tak snížil stav série na 2:1.

Chomutov proti Třinci rozhodl v prodloužení a má druhý bod
Hokej 17.3.2017

Oceláři chtěli ve druhém čtvrtfinálovém zápase odčinit úvodní nezdar a srovnat v sérii krok. Slezané v polovině zápasu vedli o dvě branky, hosté ale srovnali a v prodloužení rozhodli o své druhé výhře.

Chomutov zvládl první duel a ujímá se vedení v sérii s Třincem
Hokej 16.3.2017

Třinci sice herně vyšel vstup do zápasu, ale převahu nepřetavil v branku. Hosté se naopak dostali do vedení kuriózní šťastnou brankou Vondrky a další vývoj utkání si již pohlídali. Druhou branku přidal Poletín.

Chomutov rozdrtil Mladou Boleslav a postoupil do čtvrtfinále
Hokej 13.3.2017

Pátý a také rozhodující duel předkola play-off s Chomutovem pro Bruslaře skončil neslavně. Hráči Mladé Boleslavi ztratili původně slibně rozjetou sérii a stávají se prvním týmem, kterému letos skončila sezona.

Chomutov odvrátil i druhý mečbol, rozhodne páté utkání
Hokej 11.3.2017

Bruslaři prohospodařili druhou šanci ukončit chomutovským Pirátům sezónu. V utkání sice vedli po pěkné brance Orsavy, obrat ale zařídili Valach a především ve vlastním oslabení skórující Michal Vondrka.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Boleslav nevyužila první mečbol a Pirátům podlehla 1:5
Hokej 10.3.2017

Boleslav opět začala aktivní hrou, ale jako již tradičně se v sérii jako první radovali hosté. Chomutov nakonec stanovil konečný výsledek na 5:1 z pohledu hostí. Piráti tak odvrátili první mečbol domácího týmu.

Piráti prohráli s Mladou Boleslaví i podruhé, opět vysokým rozdílem
Hokej 8.3.2017

Piráti v rámci předkola extraligy nestačili na Mladou Boleslav ani podruhé a prohráli opět vysokým rozdílem, tentokrát 1:6. Chomutov tak bude muset ve čtvrtek zvítězit, aby ještě měl nějakou šanci na postup.

Pirátům úvod předkola nevyšel, od Mladé Boleslavi schytali sedmigólový příděl
Hokej 7.3.2017

Piráti ovšem nebudou na první duel s Mladou Boleslaví vzpomínat v dobrém. Bruslaři těžili z fatálních zaváhání svého oponenta, která bez milosti trestali, a vyhráli vysoko 7:1.

Kadaň získala proti Litoměřicím potřebný bod a zůstává ve WSM lize
Hokej 26.2.2017

Oba týmy bojovali až do posledního dechu, v závěru se štěstí přiklonilo na stranu kališníků. Trhači si však zajistili potřebný bod k záchraně, čímž bylo definitivně rozhodnuto o sestupu Mostu.

Kadaňští jasně přehráli Most
Hokej 12.2.2017

Úvodní třetina patřila jasně Trhačům, kteří šli do tříbrankového vedení, postupně se prosadili Jaroslav Kůs, Roman Chlouba a Martin Kohout. Snižující gól v prostřední třetině vstřelil Jan Dufek. Poslední dějství vyhráli domácí, a tak berou tři důležité body.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.