SPORT

Třinec přetlačil Chomutov pět ku třem
Hokej 22.11.2017

Oceláři od začátku střetnutí diktovali tempo hry a nakonec dokráčeli k triumfu poměrem 5:3. Dvěma góly se připomenul Martin Růžička, po jedné trefě přidali Daniel Rákos, Zbyněk Irgl a Tomáš Marcinko.

Plzeň zdolala Chomutov díky šťastné trefě 11 sekund před koncem
Hokej 16.11.2017

Po reprezentační pauze indiáni přivítali na domácím ledě tým Piráti Chomutov. Duel to byl nesmírně vyrovnaný, hosté dvakrát vedli, Západočeši dokázali pokaždé srovnat, ale 11 sekund před koncem si obrana Pirátů srazila kotouč po dobrém nahození Plzně do vlastní sítě.

Dobrý výkon Kadaně nestačil, Kladno znovu vyhrálo
Hokej 17.10.2017

Trhači byli v první třetině s Kladnem aktivní a ve 12. minutě udeřil ve vlastním oslabení Hlava. V dobrém výkonu pokračovali Kadaňští i ve druhé části, kdy je však hosté zpražili dvěma slepenými góly. I na tento úder našli domácí odpověď. Ve 42. minutě však překonal výborně chytajícího Dvořáka svým druhým zásahem Kloz.

Sparťané proti Chomutovu urvali třetí výhru v řadě
Hokej 16.10.2017

Sparťané zakončili sérii tří domácích zápasů během jediného týdne bez ztráty bodu. Po výhrách nad Litvínovem a Mladou Boleslaví porazili před vlastními fanoušky i Piráty z Chomutova.

Ústí rozstřílelo poslední Kadaň
Hokej 12.10.2017

To že padne hodně gólů prozradila už první třetina, kde nasázel Slovan pět gólů. V následujících dvou třetinách přidal ještě 4 góly a tak v duelu proti Trhačům nouze o branky nebyla.

Kadaň doma poprvé zabodovala proti Třebíči
Hokej 10.10.2017

Trhači hlásí druhou výhru, a to proti SK Horácká Slavia Třebíč. Zároveň se jedná o vůbec první úspěch před domácím publikem.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Piráti zdolali Liberec a jsou znovu první
Hokej 25.9.2017

Po bezbrankové první třetině otevřel střelecký účet po ubráněném oslabení tři na pět Vladimír Růžička, na něhož odpověděl v počátku závěrečné části Lukáš Jašek. Chomutovští si vzali vedení zpět dvěma trefami během devatenácti vteřin.

Chomutovská neporazitelnost je u konce, v prodloužení vyhrály Vítkovice
Hokej 23.9.2017

Neporazitelnost vedoucího Chomutova proti Vítkovicím neobstála. Ostravané se na ledě tabulkového lídra dostali do vedení a jejich cestu za vítězstvím nezkalilo ani vyrovnání Pirátů.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Piráti bojovali, ale semifinálovou sérii nesrovnali. O titul si zahraje Liberec
Hokej 9.4.2017

Piráti brzy inkasovali, což ovlivnilo průběh utkání. Chomutovští se sice rvali jako lvi, jenže kýžený gól nepřicházel. Ve třetím dějství si Bílí Tygři pojistili vedení a znovu po roce si zahrají o český titul.

Piráti ve vyrovnané bitvě s Libercem prohráli a na vlastním ledě budou odvracet mečbol
Hokej 8.4.2017

Piráti v pátém semifinále Generali play-off Tipsport extraligy vyzvali Liberec na souboj o první mečbol, který získali Bílí Tygři. Vedení Chomutovským zajistil Vladimír Růžička, na něhož ale domácí odpověděli a otočili vývoj utkání.

Piráti otočili čtvrté semifinále a vyrovnali stav série
Hokej 6.4.2017

Ve čtvrtém semifinálovém utkání Generali play-off zvítězili Piráti nad Libercem 5:3. Do vedení se dostali Tygři, ale chomutovští bojovníci stav zápasu zvrátili na svou stranu, čímž vyrovnali sérii. Hattrickem se blýskl kapitán Michal Vondrka.

Piráti v prvním domácím semifinále neinkasovali a snížili stav série
Hokej 4.4.2017

Ve třetí bitvě Chomutova s obhájci titulu z Liberce se na gól čekalo více než dvě třetiny, než kapitán Vondrka proměnil ve 49. minutě samostatný únik. Za dalších 96 vteřin přidal druhý chomutovský gól ve vlastním oslabení Ivan Huml.