SPORT

Budějovice padly s Chomutovem a přišly o poslední naději na postup
Hokej 15.4.2019

V osmém kole baráže Motor podlehl Pirátům z Chomutova a přišel i o teoretickou naději na postup do extraligy.

Chomutov nezvládl důležitý duel s Kladnem, ztráta na záchranu se zvětšila
Hokej 13.4.2019

Rytíři zvládli vyrovnanou bitvu na ledě Chomutova a po vítězství 3:1 mají na postupové druhé pozici už osmibodový náskok před Piráty.

Motor se v Chomutově neprosadil a odjíždí s prohrou
Hokej 10.4.2019

Možná o jednu z posledních nadějí, jak ještě zůstat v barážových bojích na dostřel, jeli českobudějovičtí hokejisté bojovat do Chomutova. Od 18. minuty na ledě Pirátů však prohrávali a těsný soupeřův náskok smazat nedokázali a odjíždí tedy s nejhubenější možnou prohrou.

Piráti do barážové skupiny vstoupili vítězně, Justin Peters vymazal střelce Kladna
Hokej 30.3.2019

V úvodním barážovém kole o Tipsport extraligu přivítali Piráti na vlastním ledě Kladno, které zdolali 2:0. Po zdravotních komplikacích se Severočechům přestalo věřit, ovšem Chomutovští se vzepřeli a slaví první tři body.

Sestava Chomutova plná juniorů uspěla, Karlovy Vary přetlačila v nájezdech
Hokej 23.3.2019

Vítěze určily až nájezdy, ten rozdílový proměnil hned v první sérii svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Kryštof Ouřada.

Chomutov podlehl Pardubicím a bude hrát baráž o extraligu
Hokej 20.3.2019

Piráti před vlastními fanoušky podlehli Dynamu o tři góly. Chomutovští kvůli vlastní prohře budou hrát s jistotou baráž o udržení mezi tuzemskou elitou, kde doplní právě Pardubice.

Piráti sestřelili sedmi góly Pardubice
Hokej 18.3.2019

Prohru 4:7 si ve svém třetím utkání skupiny o jedenácté až čtrnácté místo připsali hokejisté Pardubic. Na úvodní trefu hostí sice rychle zareagoval Jan Kloz, ve druhé třetině ale Chomutov nastřílel pět branek a směřoval k jasné výhře.

Karlovy Vary zvládly první utkání play-out, zvítězili nad Chomutovem
Hokej 13.3.2019

Hokejisté Energie vkročili do play-out nejlepším možným způsobem a v přímém souboji o vyhnutí se baráži zdvojnásobili svůj náskok na předposlední Chomutov.

Piráti podlehli Zlínu o jediný zásah
Hokej 2.3.2019

Chomutov ztratil těsné vedení a nakonec Zlínu podlehl o jediný zásah, a to i pro nevyužití nadějných šancí. Zlín se výhrou výrazně přiblížil předkolu vyřazovací části sezony.

Slavia doma porazila Kadaň
Hokej 27.1.2019

Hned od začátku měli Pražané zápas ve svých rukou, jenže hosté v poslední třetině utkání dvěma góly pořádně zdramatizovali. Červenobílí však kadaňský nápor ubránili a zisk tří bodů si pak pojistili dvěma slepenými góly v posledních minutách.

Třinec veze všechny body z Chomutova
Hokej 25.1.2019

Hráči s drakem na prsou již v po pěti minutách vedli o dvě branky, toto vedení ještě do konce utkání zdvojnásobili. Dvakrát se trefil Jiří Polanský, Šimon Hrubec vychytal čtvrté čisté konto v sezoně.

Jihlava potvrdila roli favorita a porazila Kadaň
Hokej 24.1.2019

Na úvodní branku rychle zareagoval Michael Foltýn. Ve druhé části pak dvojnásobnou přesilovou hru využil František Wágner, který vyrovnával na 2:2. A domácí útočník mohl otočit skóre, ale neproměnil trestné střílení. Ve druhé polovině zápasu už přidávala branky pouze Dukla.

Chomutov dvakrát neudržel vedení a v Plzni prohrál
Hokej 23.1.2019

Stejně jako na konci prosince v Chomutově to byl ubojovaný zápas a dopadl i stejným výsledkem, Plzeň slaví tři body za výhru 3:2.

Chomutov porazil Karlovy Vary v důležité bitvě a dotáhl se na rozdíl tří bodů
Hokej 21.1.2019

Chomutov v důležitém utkání uhrál 3 body v Karlových Varech a dále tak dramatizuje situaci na chvostu tabulky.